Home 2019 March 18 Nyhet – en ny lokal från och med 01/3 2019

Nyhet – en ny lokal från och med 01/3 2019

Härmed vill ledningen informera alla medlemmar samt alla andra som deltog i föreningens aktiviteter att föreningen flyttar till den nya lokal på Bildallsgatan 26 på Norrby i Borås från och med den 01/3 2019.

Flyttningen kommer att ta fram till den 15/3 2019 och alla är välkomna sedan dess för att delta på aktiviteterna.

Mer information ska publiceras.

Afsoomaali
Hogaanka jaaliyadda waxa ay dhamaan la socodsiinayaan xubnaha iyo dadka kale oo ka qeyb qaadan jiray hawlaha jaaliadda in jaaliyadda ay u guureyso lokal-ka cusub ee Bildallsgatan 26 kuna yaala Norrby ee Borås.

Guuritaanku waxa uu qaadandoonaa ilaa 15/3 2019, markaa kadib dhamaan way imaan karaan xubnaha iyo dadka kaleba si ay uga qeybqaataan hawlaha jaaliayadda.

Faahfaahin kale waa la idinla soo socodsiindoonaa insha alah.

Author: danwadaagforening

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *